Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich

Prihlásenie

O szkole

O szkole

    Uchwała Rady Gminy Bierzwnik 1 września 2008 roku utworzony został Zespół Szkolno - Przedszkolny. Pierwszym dyrektorem nowej szkoły został Pan mgr Tadeusz Butyński, a jego zastępcą Pani mgr Wioletta Wojtkiewicz.

W skład zespołu weszły:

  • Przedszkole Gminne
  • Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak
  • Gimnazjum Publiczne

Kadra pedagogiczna:

1.      Tadeusz Butyński – dyrektor, technika

2.      Anna Cieślak – pedagog w gimnazjum

3.      Elżbieta Cieślak – edukacja wczesnoszkolna

4.      Agnieszka Czerwonka – matematyka, chemia, wychowanie fizyczne

5.      Wioletta Wojtkiewicz – religia, zastępca dyrektora

6.      Kinga Dziemianko – świetlica gimnazjum, WOS

7.      Jarosław Gorzko – informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

8.      Małgorzata Kornatko - historia

9.      Ks. Zygmunt Kraszewski - religia

10.  Janusz Krynicki – wychowanie fizyczne

11.  Jolanta Maślak – wychowanie fizyczne, muzyka

12.  Agnieszka Nowak – język polski

13.  Teresa Pawlicka – język polski, plastyka

14.  Emilia Perłakowska - matematyka

15.  Jolanta Polak – edukacja wczesnoszkolna

16.  Jacek Poniedziałek – wychowanie fizyczne

17.  Beata Radziszewicz – język niemiecki

18.  Mariola Filas – Szuber – przyroda, biologia

19.  Łukasz Szumielewicz – chemia, fizyka

20.  Anna Szumielewicz – Hać - biblioteka

21.  Sylwia Szurzyńska – wychowanie przedszkolne

22.  Helena Walczak – logopedia, nauczania indywidualne

23.  Renata Wieczorek – wychowanie przedszkolne, zastępca dyrektora

24. Małgorzata Opałka – Witkowska - matematyka

25. Renata Witkowska – język polski

26. Anna Wojciechowska – język polski

27.Iwona Zawadzka – edukacja wczesnoszkolna

28.Jadwiga Zimna – język niemiecki

29.Renata Ochmańska – biblioteka SP

30. Agnieszka Żurawska – język niemiecki

31.Edyta Krawczyk – pedagog SP

32.Ilona Świerczyńska - geografia

33.Dominik Szymoniak – wychowanie fizyczne

34. Paulina Paczesna – język angielski

35. Sylwia Buchowiecka – język angielski

36. Ilona Białkowska – świetlica w Szkole Podstawowej

37. Agnieszka Cieślak - edukacja wczesnoszkolna

39. Kamila Suchecka - wychowanie przedszkolne

40. Ilona Majewska -  edukacja wczesnoszkolna

41. Karolina Dutkowska - edukacja wczesnoszkolna

42. Agata Kowalska- pedagog SP

Pracownicy administracji:

1.  Grażyna Skrzypek

2.  Jolanta Mikula

3.  Anna Jarosz

4.  Bogumiła Juszczak