• Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PUCHACZ PIOTR

• 22.02.2024
          • Klasowy Konkurs Pięknego czytania w klasie II a

• 15.02.2024
          • Nowa galeria Klasowy Konkurs Pięknego czytania w klasie II a została dodana do albumu fotograficznego

I miejsce - Danusia Kasprzak

II miejsce - Agata Błaszczyk

Kacper Stelmachowicz

III miejsce - Martyna Brulińska

Julia Trociuk

Jakub Jasiński

• CYBERPRZEMOC - RODZICU PRZECZYTAJ!

• 14.02.2024

• 14.02.2024
          • To byl bal

• 08.02.2024
          • Nowa galeria Walentynki i Bal Przebierańców została dodana do albumu fotograficznego

Tradycyjnie, jak co roku, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Tegoroczna dodatkowo zabarwiona była elementami walentynkowymi. W czwartek - 8 lutego - na naszych uczniów czekał pięknie ustrojony hol, który na czas zabawy zamienił się w salę balową. Znane wszystkim przeboje muzyczne porwały do tańca liczne księżniczki, rycerzy, czarodziejki oraz innych bohaterów bajek, filmów czy komiksów. Dobra muzyka, doskonałe humory sprawiły, że bawili się zarówno uczniowie, jak i dorośli – nauczyciele.

Stroje naszych wychowanków zostały ocenione przez komisję, która przyznała tytuł króla i królowej balu. Korony spoczęły na skroniach Kornelii Opłatek – uczennicy klasy IIa, Gabrysi Sienkiewicz – uczennicy klasy Va, Jasia Maślaka – ucznia klasy I i Gracjana Marcinkowskiego z klasy IIIa.

Nasza zabawa przypadła w Tłusty Czwartek. Na zorganizowanym stoisku ze słodkimi wypiekami nie zabrakło pysznych pączków, oponek, chrustów, rogalików, babeczek i innych domowych wypieków. O wszystkie smakołyki zadbali rodzice oraz najbliższi - babcie i dziadkowie naszych uczniów, którzy bardzo licznie zareagowali na prośbę, przygotowując apetyczne słodkości.

Dyrekcja oraz inicjatorzy balu Wszystkim Państwu składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu karnawałowej imprezy dla naszych wychowanków. Dzięki Państwa hojności udało się nam uzbierać 1880 złotych.

Brawo! Jeszcze raz dziękujemy!

A na kolejny „bal nad balami” zapraszamy za rok.

Do zobaczenia.