• Wolontariusze czytają

11.03.2020
        W  okresie ferii zimowych nasi wolontariusze nie zapomnieli o najmłodszych kolegach i koleżankach naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, a mianowicie o przedszkolakach. Każdego dnia odwiedzali ich w przedszkolu i czytali im bajki. Często takie czytanie kończyło się wspólną zabawą i umilaniem czasu najmłodszym.  Kto wie, może za kilka lat ktoś spośród naszych wolontariuszy dołączy do grona nauczycieli przedszkola smiley
      • Przygotowania do balu

17.02.2020
        8 stycznia 2020r. nasi Wolontariusze spotkali się, aby przygotować dekorację sali na „Bal przebierańców” dla uczniów naszej szkoły. Tematem przewodnim tegorocznego balu były ,,maski karnawałowe". Wolontariusze wykazali się ogromną inwencją twórczą i dużą pomysłowością.
      • Pamiętamy o seniorach

24.01.2020

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia szkolni wolontariusze przygotowali "małe niespodzianki" dla najstarszych mieszkańców naszej gminy. Uczniowie samodzielnie wykonali świąteczne stroiki, które wraz ze świątecznymi życzeniami wręczyli osobom starszym oraz samotnym. Dzięki naszym wolontariuszom na twarzach wielu seniorów zagościł uśmiech.

• Mikołajki szkolne w klasach V – VIII

11.02.2020
        Dnia 6 grudnia roku w naszej szkole było bardzo wesoło, ponieważ był to dzień prezentów - „Mikołajki”. Uczniowie przyszli
        w czapkach Mikołaja, wszyscy się cieszyli i mieli uśmiech na twarzy.  W tym roku naszym szkolnym Mikołajem został uczeń klasy ósmej – Marcin Olkiewicz. U Mikołaja uczniowie mogli nabyć „Bilet Niepytania”, zwalniający z odpowiedzi ustnej z wybranego przedmiotu. Bilety Niepytania można było nabyć za monety, które dołączyliśmy do zebranych groszy podczas szkolnej akcji „Góra grosza”. Każdy mógł się poczęstować przepysznym mikołajkowym piernikiem. W tym dniu odbył się również konkurs „Sześć Czapek Mikołaja”, a na przerwach rozbrzmiewała mikołajkowa muzyka.