• Andrzejki szkolne w klasach V - VIII

11.02.2020
         Andrzejki w naszej szkole odbyły się na wesoło i słodko. Bawiła się cała szkoła.  Uczniowie mogli wziąć udział w wróżbach andrzejkowych, zabawach tanecznych, zagrać wspólnie w gry planszowe oraz zjeść przepyszny kawałek ciasta. Podczas przerw rozbrzmiewała również andrzejkowa muzyka.

• Zbiórka karmy

19.12.2019

Z pewnością cała brać uczniowska zauważyła, że na przełomie listopada i grudnia odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy dla psów i kotów. Zorganizowali ją wolontariusze, by pomóc podopiecznym Schroniska w Młodolinie.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!

• Wyślij kartkę dla chorego chłopca

19.12.2019

Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w akcję wsparcia czteroletniego Viktora zorganizowaną przez rodziców chłopca. W tym celu własnoręcznie wykonali kartki i wysłali je wraz z małym upominkiem - misiem Mikołajem. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas niespodzianka wywołała uśmiech na twarzy Viktorka.

• „ŚWIATEŁKO PAMIĘCI”

19.11.2019

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bierzwniku pamięta o tych, którzy odeszli. Wolontariat we współpracy z Samorządem Uczniowskim zorganizowali w naszej szkole zbiórkę zniczy. W akcję włączyło się wielu chętnych uczniów. Dzięki temu na opuszczonych grobach pojawiło się „światełko pamięci”.

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli znicze.