Przedszkolaki z odwiedzinami

11.01.2022

Z najserdeczniejszych życzeniami świątecznymi i upominkami przedszkolaki odwiedziły zakłady pracy i miejsca użyteczności publicznej w BIERZWNIKU.

Pszczółki przygotowują stroiki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej

11.01.2022

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas - radości, ciepła domowego i prezentów. Grupa Pszczółki postanowiła przygotować stroiki świąteczne dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Bpa Stanisława Stefanka w Kolsku. 23 grudnia 2021r. wybraliśmy się na wycieczkę. Z serdecznymi życzeniami, gorącym sercem i kolędą spotkaliśmy się z mieszkańcami i pracownikami. Swoją wizytą sprawiliśmy ogrom radości a łzy wzruszenia były widoczne na wielu twarzach. Myślę, że te święta dzięki przedszkolakom i ich gorącym, malutkim serduszkkom będą szczególnie piękne a radość promieniować będzie na wszystkich ludzi.

Jasełka w Misiakach

03.01.2022
        "Lulajże Jezuniu" śpiewała Maryja/Amelka/ przy stajence z Józefem/Fryderykiem/. Wokół chór aniołków i śpiących pasterzy. Dopiero kolęda "Przybieżeli do Betlejem" obudziła wszystkich, by mogli złożyć Jezuskowi dary: ciepłe rękawiczki, buciki, czapeczkę, śmietankę w garnuszku, świeży chlebek i wiele innych darów. Ten wigilijny nastrój przeżywali obecni goście- wychowawcy przedszkola i pani dyrektor. Tradycyjne wigilijne potrawy przygotowali kochani rodzice. Dla nich Misiaki przygotowały własnoręcznie wykonane ozdoby w piernikowej pierzynce, fotorelację z przedstawienia jasełkowego. Dziękujemy Wam kochani Rodzice i życzymy ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Biedronki ślą życzenia

03.01.2022

Grudzień to czas intensywnych przygotowań do świąt także w grupie Biedronek. Własnoręcznie przygotowane kartki, prezenty,  śpiewanie kolęd, nagrywanie filmiku z życzeniami to wszystko po to by sprawić radość najbliższym.

Mikołajki w grupie Motylki

19.12.2021

6 grudnia 2021r. w przedszkolu odwiedził nas długo oczekiwany przez dzieci... MIKOŁAJ! Na radosne powitanie 6-latki zaśpiewały świąteczne piosenki. Dla każdego czekały piękne prezenty, chyba wszystkie dzieci były grzeczne:) Na koniec spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. To były najbardziej oczekiwane chwile dla naszych przedszkolaków.