• Aneks do regulaminu stołówki szkolnej

• Aneks nr 1 do regulaminu stołówki szkolnej Szkoły  Podstawowej
        im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku

Aneks wprowadza zapisy dotyczące zachowania bezpieczeństwa w czasie epidemii
        SARS-CoV-19. Wchodzi w życie 01.09.2020 r.

1. Uczniowie przed udaniem się na obiad, myją  ręce w łazience przy użyciu mydła antybakteryjnego zgodnie z instrukcją mycia rąk.
        2. Dzieci udają się na obiad według ustalonego harmonogramu, z którym zostaną wcześniej zapoznani i który będzie także wywieszony na drzwiach stołówki.
        3. O wyznaczonej dla grupy godzinie, uczniowie udający się na obiad, zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego (1,5m) w miejscu wydawania posiłków (wydawalnia).
        4. Dzieci po odebraniu posiłku siadają do stolików na wyznaczone miejsca, a po zakończonym obiedzie odnoszą swoje naczynie w wyznaczone miejsce zachowując dystans społeczny 1,5m.
        5. Jednorazowo w stołówce szkolnej może przebywać tylko 40 uczniów. Będą to stałe grupy uczniów, dzięki którym ograniczy się kontakt z innymi osobami na stołówce.
        6. Po wyjściu ze stołówki uczniowie zobowiązani są do umycia rąk zgodnie z instrukcją mycia i dezynfekcji.
        7. Pracownik obsługi po każdej grupie spożywającej obiad, myje i dezynfekuje blaty stołów, krzesełka i miejsce wydawania posiłków.