• Rok szkolny 2014/15

• Zbiórka żywności

Uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bierzwniku serdecznie dziękują wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli coroczną akcję zbiórki żywności dla potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. Akcja po raz kolejny zainicjowana przez naszą placówkę miała miejsce na terenie sklepów gminy Bierzwnik. Dzięki bezinteresownej pracy wolontariuszy nauczycieli oraz uczniów, a także ofiarności mieszkańców mogliśmy przygotować 23 paczki, a następnie przekazać je potrzebującym. Podziękowania kierujemy również do właścicieli i pracowników sklepów za pomoc oraz przychylność w zorganizowaniu zbiórki.

Bardzo nas cieszy, iż nie pozostają Państwo obojętni  wobec osób potrzebujących   i co roku przyłączają się do naszej akcji. Serdecznie dziękując niezawodnym darczyńcom oraz wszystkim wspierającym naszą akcję życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok – Dobrym Czasem.