• Rok szkolny 2013/14

•      Podsumowując akcje bożonarodzeniowe w naszej szkole, wszystkim osobom, które włączyły się w te działania, na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

„RODZĄC SIĘ POSIADAMY JEDNO SKRZYDŁO, POMAGAJĄC INNYM ROŚNIE NAM DRUGIE…”

„Dar Serca”,  który w Gimnazjum Publicznym w Bierzwniku miał miejsce po raz pierwszy, sprawił, że 4 rodziny pocz3uły, iż Święty Mikołaj o nich także pamięta.

Dziękujemy wszystkim indywidualnym osobom, które wsparły potrzebujące rodziny i przygotowały obfite świąteczne paczki. Prezent, który został przygotowany z myślą o ich konkretnych potrzebach miał niezwykłą moc. Był szlachetny, wymarzony i wyczekiwany.

Dziękujemy !!!

„Zbiórka Żywności”

Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom gminy Bierzwnik za ofiarowane dary w postaci żywności, zbieranej przez uczniów Gimnazjum w sklepach wspierających naszą coroczną już akcję. W tym roku obdarowaliśmy aż 24 rodziny. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa szczodrości i hojności sprawiliśmy, iż Święta Bożego Narodzenia w wielu domach będą serdeczne, radosne i pachnące potrawami.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy za rok.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym