• Rok szkolny 2012/13

•      Jak co roku nasza szkoła zorganizowała zbiórkę żywności dla potrzebujących rodzin naszych uczniów. Przez tydzień od 10. do 17. grudnia wystawiliśmy w zaprzyjaźnionych sklepach kartony, do których kupujący mogli wrzucać produkty żywnościowe biorąc udział w cyklicznej akcji charytatywnej. Dodatkowo w sobotę  uczniowie, w ramach wolontariatu, pojawili się w tych sklepach zachęcając, przybyłych na zakupy, do włączenia się w pomoc. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców naszej gminy udało się zebrać naprawdę duża ilość produktów żywnościowych, z których zostało przygotowanych 13 paczek, a następnie przekazano je  potrzebującym rodzinom.

Dziękujemy bardzo Państwu za włączenie się w naszą zbiórkę i liczymy również na pomoc w kolejnych latach.

Specjalne podziękowania kierujemy do sklepów, które wspierły naszą zbiórkę:

• Dino Polska S.A. w Bierzwniku;
        • „Ewa” Przedsiębiorstwo  Handlowe Ewa Serwa;
        • Andrzej Florczak Anna Florczak S.A.;
        • Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Bierzwniku;
        • Lewiatan, PPUH „Margo” Małgorzata Dutkowska.

Podziękowania kierujemy również do uczniów, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie: Arkadiusz Czyż, Paulina Gula, Adrian Hoffer,  Domiika Kaliszczuk, Marta Ledzianowska, Klaudia Rykowska, Konrad Serwa, Beata Sikorska, Natala Ubych, Dominika Zimna.