• Archiwum

      • FINAŁ WOJEWÓDZKI SZS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

        Bierzwnik 27.03.2014r.

        PÓŁFINAŁY

        Bierzwnik – Wierzchowo 0:1

        Trzebiatów – Dębno 5:0

        MECZ O 3. MIEJSCE

        Bierzwnik – Dębno 1:0 (Przygońska)

        FINAŁ

        Trzebiatów – Wierzchowo 1:1 (w karnych 2:0)

        Kolejność w turnieju:

        1. Trzebiatów
        2. Wierzchowo
        3. Bierzwnik
        4. Dębno
        5. Malechowo
        6. Bielice
        7. Grzmiąca

        Nasze gimnazjum reprezentowały: Agnieszka Tomczyk, Oliwia Sałapata, Oliwia Napieraj, Klaudia Przygońska, Edyta Misiak, Elwira Brycka, Marta Lewandowska, Atiana Węgielnik, Wiktoria Czarnik, Nikola Sawicka, Justyna Wielgórka


        REJONOWY TURNIEJ SZSZ w UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

        Tuczno 20.03.2014r.

        Bierzwnik – Wierzchowo 5:1 (Barszczewski x4, Kulesa)

        Bierzwnik – Tuczno 2:1 (Barszczewski x2)

        Kolejność w turnieju:

        1. Bierzwnik
        2. Tuczno
        3. Wierzchowo

        REJONOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

        Bierzwnik 12.03.2014r.

        Bierzwnik – Suchań 3:0 (Misiak x2, Sałapata)

        Bierzwnik – Wierzchowo 2:1 (Przygońska x2)

        Bierzwnik – Tuczno 4:0 (Misiak x3, Sałapata)

        Kolejność w turnieju:

        1. Bierzwnik
        2. Wierzchowo
        3. Suchań
        4. Tuczno

        Gimnazjum z Bierzwnika oraz z Tuczna awansowały do turnieju finałowego SZS.


        REJONOWE ZAWODY  SZS W DRUŻYNOWYM TURNIEJU STOŁOWYM DZIEWCZĄT

        Gimnazjada Bierzwnik 05.03.2014r.

        Bierzwnik – Tuczno 3:0

        Bierzwnik – Złocieniec 2:3

        Bierzwnik – Resko 3:0

        Bierzwnik – Stargard 3:1

        Kolejność w turnieju

        1. Złocieniec
        2. Bierzwnik
        3. Tuczno
        4. Stargard
        5. Resko

        Gimnazjum ze Złocieńca oraz Bierzwnika awansowały do finały wojewódzkiego SZS w Międzyzdrojach, gdzie pojadą nasze reprezentantki Edyta Misiak i Atiana Węgielnik.


        POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

        Bierzwnik 12.02.2014

        Bierzwnik – Choszczno 2:0 (Barszczewski x2)

        Bierzwnik – Lubiana 1:1 (Barszczewski)

        Bierzwnik – Krzęcin 5:0 (Barszczewski x2, Kulesa, Janek, Nowak)

        Bierzwnik – Pełczyce 1:2 (Barszczewski)

        Kolejność w turnieju:

        1. Pełczyce
        2. Bierzwnik
        3. Choszczno
        4. Lubiana
        5. Krzęcin

        Nasze gimnazjum reprezentowali: Patryk Barszczewski, Krystian Janek, Jakub Nowak, Paweł Kulesa, Bartek Dąbrowski,  Michał Jankowski, Dawid Gryk, Krzysztof Szczepański, Bartosz Jaruda.


        POWIATOWY TURNIEJ SZS UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

        Bierzwnik 18.12.2013r.

        Szkoły Podstawowe po rozegranych meczach:

        1. SP Sławęcin – awans do rozgrywek rejonowych
        2. SP Bierzwnik
        3. SP Będargowo
        4. SP Pełczyce
        5. SP Zieleniewo
        6. SP Łasko

         

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Pełczyce

        4 : 0

        Naszą szkołę, która awansowała do rozgrywek rejonowych reprezentowali:

        Dąbrowski Bartek, Barszczewski Patryk, Janek Krystian, Kulesa Paweł, Nowak Jakub, Radzajewski Adrian, Jankowski Michał, Jaruga Bartosz, Gruchot Krystian, Dudek Bartosz, Gaj Adam, Gryk Dawid.

         


        POWIATOWY TURNIEJ SZS UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

        Bierzwnik 17.12.2013r.

        Szkoły Podstawowe po rozegranych meczach:

        1. SP Bierzwnik - awans do rozgrywej rejonowych
        2. SP Pełczyce
        3. SP Łasko
        4. SP Będargowo
        5. SP Sławęcin
        6. SP Zieleniewo

         

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Pełczyce

        5 : 2

        Naszą szkołę, która awansowała do rozgrywek rejonowych reprezentowały:

        Ledzianowska Marta, Sawicka Nikola, Tomczyk Agnieszka, Napieraj Oliwia, Przygońska Klaudia,

        Misiak Edyta, Brycka Elwira, Czarnik Wiktoria, Słapata Oliwia, Wielgórka Justyna, Węgielnik Atiana, Bąk Kinga.


        Finał wojewódzki Coca-Cola Cup

                Nasze uczennice w składzie Agnieszka Tomczyk, Oliwia Sałapata, Klaudia Przygońska, Oliwia Napieraj, Edyta Misiak, Atiana Węgielnik, Agnieszka Calak, Wiktoria Czarnik, Dominika Kajetowska oraz Kinga Bąk w finale wojewódzkim turnieju Coca Cola Cup zajęły wysokie IV miejsce... GRATULUJEMY !!!

        Więcej informacji na www.cocacolacup.pl


        FINAŁ WOJEWÓDZKI SZS

        W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT BIERZWNIK 16.04.2013r.

        Rozrywki w grupach:

        Grupa A:                                                   Grupa B:

        Gimnazjum Wierzchowo                          Gimnazjum Trzebiatów

        Gimnazjum Bielice                                    Gimnazjum Bierzwnik

        Gimnazjum Malechwo                             Gimnazjum Maszewo

        Gimnazjum Góralice                                 Gimnazjum Grzmiąca

        Półfinały:

        Gimnazjum Wierzchowo – Gimnazjum Bierzwnik 6:0

        Gimnazjum Trzebiatów – Gimnazjum Bielice 3:0

        Mecz o III miejsce:

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Bielice 5:1

        Mecz o I miejsce:

        Gimnazjum Wierzchowo – Gimnazjum Trzebiatów 1:0

         


        Turniej eliminacyjny dziewcząt

        Coca – Cola Cup Bierzwnik 10.04.2013r.

        Gimnazjum Recz – Gimnazjum Lubiana 0:2

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Lubiana 2:1

        Gimnazjum Pełczyce – Gimnazjum Recz 0:0

        Gimnazjum Recz – Gimnazjum Bierzwnik 0:0

        Klasyfikacja turnieju:

        1. Bierzwnik
        2. Lubiana
        3. Recz
        4. Pełczyce

         


        ZAWODY REGIONALNE WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY SZS

        W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

        Bierzwnik 22.01.2013r.

        Dziewczęta – klasyfikacja końcowa:

        1. Gimnazjum Złocieniec – awans do finału wojewódzkiego
        2. Gimnazjum Bierzwnik – awans do finału wojewódzkiego
        3. Gimnazjum Reptowo
        4. Gimnazjum Resko

        Gimnazjum Bierzwnik reprezentowały Agnieszka Calak i Edyta Misiak

         

        Chłopcy – klasyfikacja końcowa:

        1. Gimnazjum Złocieniec – awans do finały wojewódzkiego
        2. Gimnazjum Reptowo – awans do finału wojewódzkiego
        3. Gimnazjum Człopa
        4. Gimnazjum Resko
        5. Gimnazjum Pełczyce

        POWIATOWY TURBNIEJ SZS W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

        SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

        Bierzwnik 18.12.2012r.

        Szkoły Podstawowe – klasyfikacja końcowa:

        1. SP Będargowo – awans do rozrywek rejonowych
        2. SP Bierzwnik
        3. SP Zieleniewo
        4. SP Sławęcin
        5. SP Łasko
        6. SP Pełczyce

        Gimnazja:

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Pełczyce 1:3

        bramka: Patryk Barszczewski

        Gimnazjum Pełczyce awansowało do rozrywek rejonowych

         


        POWIATOWY TURBNIEJ SZS W UNIHOKEJA DZIEWCZĄC

        SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

        Bierzwnik 11.12.2012r.

        Szkoły Podstawowe:

        SP Bierzwnik – SP Pełczyce 1:3

        SP Zieleniewo – SP Będargowo 0:2

        SP Pełczyce – SP Będargowo 3:1

        SP Bierzwnik – SP Zieleniewo 1:2

        SP Zieleniewo – SP Pełczyce 0:1

        SP Będargowo – SP Bierzwnik 2:1

        Klasyfikacja końcowa:

        1. SP Pełczyce – awans do rozrywek rejonowych
        2. SP Będargowo
        3. SP Zieleniewo
        4. SP Bierzwnik

        Gimnazja:

        Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Pełczyce 3:0

        bramki zdobyły: Agnieszka Tomczak, Klaudia Przygońska, Oliwia Napieraj

         

        Gimnazjum Bierzwnik awansowało do rozrywek rejonowych

        Gimnazjum reprezentowały:

        Ledzianowska Marta – bramkarz

        Macias Krystyna – bramkarz

        Węgielnik Atiana

        Elwira Brycka

        Dominika Kajetowska

        Agnieszka Calak

        Wiktoria Czarnik

        Aleksandra Grzelczak

        Klaudia Przygońska

        Oliwia Sałapata

        Agnieszka Tomczyk

        Oliwia Napieraj

         


        POWIATOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW

        Bierzwnik 15.12.2011r.

        Szkoły Podstawowe po rozgrywkach w grupie:

        mecz o V miejsce SP Zieleniewo – SP Pełczyce 2:0

        mecz o III miejsce SP Łasko – SP Drawno 6:2

        mecz o I miejsce SP Będargowo – SP Bierzwnik 3:1

        Gimnazjum:

        Gimnazjum Bierzwnik - Gimnazjum Pełczyce 3:2

        bramki: Lorencki Jakub -2, Bujak Maciej - 1

        Zawodnicy z Gimnazjum Bierzwnik uzyskali awans do rozgrywek rejonowych

         


        POWIATOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

        Bierzwnik 01.12.2011r.

        Szkoły Podstawowe po rozgrywkach w grupie:

        mecz o V miejsce SP Zieleniewo – SP Łasko 0:2

        mecz o III miejsce SP Bierzwnik – SP Będargowo 2:0

        mecz o I miejsce SP Pełczyce – SP Drawno 1:0

        Gimnazjum:

        Gimnazjum Bierzwnik 1 - Gimnazjum Bierzwnik 2 5:3

        Zawodniczki z Gimnazjum Bierzwnik uzyskały awans do rozgrywek rejonowych

         


        REJONOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

        im. KRZYSZTOFA HOLUBA w Reczu 31.05.2011

         

        Wyniki meczów naszej drużyny                                           Kolejności turnieju:

                                                        Bierzwnik – Dobrzany 1:1                                                      1. Krzęcin

                                                        Bierzwnik – Krzęcin 1:1                                                         2. Recz

                                                        Bierzwnik – Drawno 0:0                                                        3. Bierzwnik

                                                        Bierzwnik – Recz 1:0                                                             4. Dobrzany

                                                                                                                                                                      5. Drawno

         

        Zdjęcie z wioślarzem złotej polskiej czwórki

        Michałem Jelińskim z Gorzowa Wielkopolskiego

        Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym


        Rejonowy turniej SZS w unihokeja dziewcząt

        Tuczno 15.02.2011r.

        Gimnazjum Bierzwnik  -  Gimnazjum Wierzchowo  0 :4

        Gimnazjum Bierzwnik  -  Gimnazjum Dobra  5 :1

        Gimnazjum Bierzwnik  -  Gimnazjum Stargard Szczeciński 6 :0

        Gimnazjum Bierzwnik  -  Gimnazjum Tuczno  0 :1

         

        Kolejność w turnieju 

        1.      Gimnazjum Wierzchowo

        2.      Gimnazjum Tuczno

        3.      Gimnazjum Bierzwnik  

        4.      Gimnazjum Dobra

        5.      Gimnazjum Stargard Szczeciński

        Zdjęcia w Albumie fotograficznym


        Powiatowy turniej SZS w unihokeju chłopców

        13 grudzień 2010r.

        W kategorii Szkół podstawowych udział wzięło 5 drużyn zajmując odpowiednio miejsca:

        1. SP Będargowo

        2. SP Chrapowo

        3. SP Pełczyce

        4. SP Zieleniewo

        5. SP Bierzwnik

        6. SP Łasko

        Szkołę Podstawową z Bierzwnika reprezentowali: (od lewej stoją( Patryk Kożan, Patryk Barszczewski, Adrian Radzajewski, Mateusz Wieczorek, Rafał Janas (w dolnym rzędzie) Michał Bartelak, Oskar Krzyczkowski oraz Rafał Kociel.

         

        W kategorii Gimnazjum rozegrany został mecz Gimnazjum Bierzwnik – Gimnazjum Pełczyce zakończony wynikiem 1:2.

         

        Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym


        Powiatowy Turniej SZS w Unihokeja Dziewcząt

                   9 grudnia 2010

        W hali sportowej ZSP Bierzwnik 9 grudnia 2010 roku rozegrano Powiatowy Turniej SZS w Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjalnych.

                    Po bardzo emocjonujących rozgrywkach w grupie szkół podstawowych, pierwsze miejsce z prawem reprezentowania powiatu Choszczno w etapie rejonowym zajęła drużyna szkoły podstawowej z Bierzwnika. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z Łaska, Będargowa, Pełczyc i Zieleniowa.

                    Szkołę Podstawową z Bierzwnika reprezentowały: Boidol Monika, Wieczorek Aneta, Ledzianowska Marta, Matuszak Karolina, Wielgórka Justyna, Krysztofowicz Klaudia, Gula Paulina, Witkowska Jolanta oraz Kacprzak Daria.

         

                    Podobnie jak dziewczęta ze Szkoły Podstawowej reprezentantki Gimnazjum z Bierzwnika również awansowały do rozgrywek rejonowych SZS.

                    Gimnazjum z Bierzwnika reprezentowały: Bosiadzka Dominika, Strycharz Anita, Jędrzejczak Marika, Brycka Emilia, Dromnicka Oktawia, Paprota Kinga, Młot Elwira, Adamek Monika, Grzelczak Aleksandra, Calak Agnieszka, Kajetowska Dominika.


        Rok szkolny 2009/2010

        FINAŁ WOJEWÓDZKI SZS

        GIMNAZJADY CHŁOPCÓW W UNIHOKEJU

        BIERZWNIK 16.03.2010 r.

        Grupa A:

        Maszewo – Dębno 1:2                                                Kolejność w grupie A:

        Grzmiąca – Wierzchowo 0:6                                       1. Wierzchowo

        Wierzchowo – Dębno 3:2                                            2. Dębno

        Maszewo – Grzmiąca 0:4                                            3. Grzmiąca

        Grzmiąca – Dębno 0:8                                                 4. Maszewo

        Wierzchowo – Maszewo 3:0

        Grupa B:

        Bierzwnik – Malechowo 1:0                                        Kolejność w grupie B:

        Gryfino : Trzebiatów 2:3                                              1. Bierzwnik

        Bierzwnik – Gryfino 2:2                                               2. Gryfino

        Malechowo – Gryfino 2:2                                            3. Trzebiatów

        Trzebiatów – Bierzwnik 2:2                                         4. Malechowo

        Malechowo – Trzebiatów 2:3

        Półfinały:

        Wierzchowo – Gryfino 5:0

        Bierzwnik – Dębno 3:0

        Mecz o III miejsce:

        Dębno – Gryfino 1:1 (1:0 w karnych)

         

        Mecz o I miejsce:

        Wierzchowo – Bierzwnik 5:1

        Kolejność zajętych miejsc w Finale Wojewódzkim:

        1.      Gimnazjum Wierzchowo

        2.      Gimnazjum Bierzwnik

        3.      Gimnazjum Dębno

        4.      Gimnazjum Gryfino

        5.      Gimnazjum Trzebiatów

        6.      Gimnazjum Grzmiąca

        7.      Gimnazjum Malechowo

        8.      Gimnazjum Maszewo

        Srebrną drużynę Gimnazjum Bierzwnik prowadzoną przez Janusza Krynickiego reprezentowali: Witkowski Maciej (bramkarz), Antoniewicz Piotr (król strzelców turnieju), Napieraj Bartosz, Sawicki Dawid, Preis Mariusz, Walaszczyk Radosław, Szczerba Michał,   Sudnik Adrian, Komisarczyk Paweł, Barszczewski Hubert, Szałek Kamil.


        REGIONALNE ZAWODY UNIHOKEJA

        w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady Chłopców

        Bierzwnik, 25.02.2010 r

        Kolejność w turnieju:

        1. Gimnazjum Wierzchowo

        2. Gimnazjum Bierzwnik

        3. Gimnazjum Mirosławiec           

        4. Gimnazjum Gminy Stargard Szczeciński

        6. Gimnazjum Dobra

        Gimnazjum Wierzchowo oraz Gimnazjum Bierzwnik awansują do dalszej części rozgrywek

        Mecze:

        1. Mirosławiec - Dobra 3:2

        2. Stargard Szczeciński - Bierzwnik 3:3

        3. Wierzchowo - Dobra 12:1

        4. Mirosławiec - Gminy Stargard Szczeciński 4:2

        5. Wierzchowo - Bierzwnik 2:2

        6. Dobra - Stargard Szczeciński 4:6

        7. Mirosławiec - Wierzchowo 1:2

        8. Bierzwnik - Dobra 4:0

        9. Gminy Stargard Szczeciński - Wierzchowo 0:12

        10. Mirosławiec - Bierzwnik 3:4

        Gimnazjum w Bierzwniku reprezentowali: Wikowski Maciej, Antoniewicz Piotr, Sawicki Dawid, Preis Mariusz, Walaszczyk Radosław, Szczerba Michał, Sudnik Adrian, Komisarczyk Paweł, Barszczewski Hubert, Szałek Kamil, Lorencki Jakub.



        Rok szkolny 2008/2009

        POWIATOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW BIERZWNIK 8.12.2008 

        GIMNAZJADA:

        ZSP Bierzwnik- ZS Pełczyce 8:0

        ZSP w Bierzwniku reprezentować będzie powiat Choszczno w rejonowych rozgrywkach w unihokeja SZS

        SZKOŁY PODSTAWOWE:

        GRUPA A:

        1.     SP Będargowo- SP Bierzwnik 0:0

        2.     SP Zieleniewo- SP Suliszewo 1:0

        3.     SP Zamęcie- SP Będargowo 0:0

        4.     SP Zieleniewo- SP Bierzwnik 2:1

        5.     SP Zamęcie- SP Suliszewo 0:0

        6.     SP Będargowo- SP Zieleniewo 1:0

        7.     SP Suliszewo- SP Bierzwnik 0:3

        8.     SP Zamęcie- SP Zieleniewo 0:0

        9.     SP Suliszewo- SP Będargowo 0:4

        10.SP Bierzwnik- SP Zamęcie 0:0

        GRUPA B:

        1.     SP Sławęcin- SP Chrapowo 1:2

        2.     SP Korytowo- SP Łasko 2:1

        3.     SP Pełczyce- SP Sławęcin 2:0

        4.     SP Korytowo- SP Chrapowo 2:0

        5.     SP Pełczyce- SP Łasko 0:0

        6.     SP Sławęcin- SP Korytowo 0:1

        7.     SP Łasko- SP Chrapowo 1:0

        8.     SP Pełczyce- SP Korytowo 0:2

        9.     SP Łasko- SP Sławęcin 5:0

        10.SP Chrapowo- SP Pełczyce 2:1

        FINAŁ:

        1.     SP Będargowo- SP Łasko 1:0

        2.     SP Zieleniewo- SP Korytowo 0:0

        3.     SP Będargowo- SP Korytowo 0:1

        4.     SP Będargowo- SP Zieleniewo 1:0

        5.     SP Korytowo- SP Łasko 2:1

        Kolejność miejsc zajętych w turnieju:

        1.     SP Korytowo

        2.     SP Będargowo

        3.     SP Zieleniewo

        4.     SP Łasko

        SP Korytowo reprezentować będzie powiat Choszczno w rejonowych rozgrywkach w unihokeja SZS

        Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w Ablumie fotograficznym


        DRUŻYNOWY POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RAMACH GIMNAZJADY SZS 12.12.2008 W SALI GIMNASTYCZNEJ ZS w KRZĘCINIE 

        DZIEWCZĘTA:

        Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Krzęcin 3:0

        Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Pełczyce 3:0

        Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Recz 3:0

        Reprezentujące Gimnazjum w Bierzwniku dziewczęta: Kulka Paulina i Węgielnik Paula wygrały turniej powiatowy i reprezentować będą powiat Choszczno w rozgrywkach rejonowych!

        CHŁOPCY:

        1.     Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Lubiana 3:0

        2.     Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Pełczyce 0:3

        3.     Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Recz 3:1

        4.     Gimnazjum Bierzwnik- Gimnazjum Krzęcin 3:1

        Chłopcy Wajda Dawid i Misiak Amadeusz w rozgrywkach powiatowych zajęli II miejsce !

         


        POWIATOWY TURNIEJ SZS W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT BIERZWNIK 8.12.2008

        GIMNAZJADA:

        ZSP Bierzwnik- ZS Pełczyce 3:0

        ZSP w Bierzwniku reprezentować będzie powiat Choszczno w rejonowych rozgrywkach w unihokeja SZS

        SZKOŁY PODSTAWOWE:

        GRUPA A:

        1.     SP ZAMĘCIN - SP ŁASKO 0:0

        2.     SP BIERZWNIK – SP PEŁCZYCE 1:2

        3.     SP ŁASKO – SP PEŁCZYCE 02

        4.     SP ZAMĘCIN – SP BIERZWNIK 0:1

        5.     SP BIERZWNIK – SP ŁASKO 0:0

        6.     SP PEŁCZYCE – SP ZAMĘCIN 0:0

        GRUPA B:

        1.     SP ZILENIEWO – SP KORYTOWO 1:1

        2.     SP SŁAWĘCIN – SP BEDARGOWO 1:0

        3.     SO KORYTOWO – SP BĘDARGOWO 0:1

        4.     SP ZIELENIEWO – SP SŁAWĘCIN 0:4

        5.     SP SŁAWĘCIN – SP KORYTOWO 2:0

        6.     SP BĘDAROWO – SP ZIELENIEWO 2:0

        FINAŁ:

        1.     SP BIERZWNIK – SP PEŁCZYCE 1:2

        2.     SP SŁAWĘCIN – SP BĘDARGOWO 1:0

        3.     SP BĘDARGOWO – SP BIERZWNIK 1:0

        4.     SP SŁAWĘCIN – SP PEŁCZYCE 2:0

        5.     SP BĘDARGOWO – SP PEŁCZYCE 1:1

        6.     SP BIERZWNIK – SP SŁAWĘCIN 0:1

        Kolejność miejsc zajętych w turnieju:

        1.     SP SŁAWĘCIN

        2.     SP BĘDARGOWO

        3.     SP PEŁCZYCE

        4.     SP BIERZWNIK

        SP SŁAWĘCIN reprezentować będzie powiat Choszczno w rejonowych rozgrywkach w unihokeja SZS


        REJONOWE ZAWODY SZS UNIHOKEJA

        chłopców klas gimnazjalnych

        DOBRA NOWOGARDZKA 02.03.2009

        Wyniki:

        Tuczno - Bierzwnik 6:4

        Dobra Nowogardzka - Stargard Szczeciński 5:3

        Wierzchowo - Bierzwnik 2:2

        Tuczno - Dobra Nowogardzka 7:1

        Wierzchowo - Stargard Szczeciński 16:1

        Bierzwnik - Dobra Nowogardzka 8:1

        Tuczno - Wierzchowo 1:2

        Stargard Szczeciński - Bierzwnik 2:5

        Dobra Nowogardzka - Wierzchowo 0:8

        Tuczno - Stargard Szczeciński 8:1

        Kolejność w turnieju:

        1. Gimnazjum Wierzchowo

        2. Gimnazjum Tuczno

        3. Gimnazjum Bierzwnik

        4. Gimnazjum Dobra Nowogardzka

        5. Gimnazjum Stargard Szczeciński

        Reprezentacja Gimnazjum Bierzwnik: Siera Arkadiusz, Wajda Dawid, Włodarczyk Mateusz, Waszkiel Michał, Barszczewski Rafał, Wylegała Piotr, Jeziorski Dawid, Antoniewicz Piotr, Pawłowski Wojciech, Barszczewski Hubert, Gaj Patryk, Witkowski Mariusz.


        I POWIATOWY HALOWY TURNIEJ

        Piłki Nożnej klas gimnazjalnych

        Bierzwnik 30.03.2009

        grupa I

        Bierzwnik - Recz 2:0

        Recz - Choszczno 0:2

        Bierzwnik - Choszczno 3:0

        grupa II

        Pełczyce - Krzęcin 1:2

        Pełczyce - Lubiana 1:0

        Krzęcin - Lubiana 0:0

        półfinały

        Bierzwnik - Pełczyce 6:0

        Choszczno - Krzęcin 5:1

        Mecze o

        miejsca V-VI

        Lubiana - Recz 1:1 (1:2 w karnych)

        miejsca III - IV

        Pełczyce - Krzęcin - 1:1 (1:0 w karnych)

        miejsca I - II

        Bierzwnik - Choszczno 0:1

        Najlepszy bramkarz turnieju:

        Mateusz Ikiert - Choszczno

        Król Strzelców Turnieju:

        Mateusz Włodarczyk - Bierzwnik

        Najlepszy zawodnik turnieju:

        Barszczewski Rafał - Bierzwnik


        Powiatowy Turniej Piłki Nożnej
        dziewcząt klas gimnazjalnych
        20.05.2009 Drawno

        Nasza szkołę reprezentowały:  Paula Węgielnik,Sandra Budzianowska, Aleksandra Zawadzka, Aleksandra Tomczak, Oktawia Kulka, Marika Jędrzejczak, Anita Strycharz, Ewa Jakubowska, Angela Buśko, Julita Frańczak, Monika Jesionek, Kinga Paprota, Dominika Bosiadzka . Opiekunem dziewcząt jest Pani Agnieszka Czerwonka

        W turnieju brały udział 4 drużyny:
        1. ZSP Bierzwnik
        2. Gimnazjum Drawno
        3. Gimnazjum Recz
        4. Gimnazjum Pełczyce
        Nasza drużyna rozegrała 3 mecze:
        Bierzwnik - Pełczyce 2:1
        Bierzwnik - Drawno 3:1
        Bierzwnik - Recz 2:0


        Dziewczęta zajęły I miejsce i będą reprezentowały powiat w rozgrywkach rejonowych.

  • Galeria zdjęć

      brak danych
    • Kontakt

      • Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich
      • zspbierzwnik@wp.pl
      • Zespół Szkolno-Przedszkolny - 95 768 00 36 Szkoła Podstawowa - 95 768 00 75 Przedszkole - 95 768 00 48
      • ul.Sienkiewicza 17 73-240 Bierzwnik Poland