• DZIAŁANIA ŚWIETLICZAKÓW PODCZAS KWARANTANNY

21.04.2020

Epidemia KORONAWIRUSA uniemożliwiła nam wspólną zabawę i aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzieci z chęcią korzystają z propozycji przesyłanych przez wychowawcę świetlicy. W czasie wolnym wspólnie z rodzicami i rodzeństwem grają w gry, tańczą, oglądają bajki, słuchają bajek, zwiedzają wirtualne muzea i tworzą piękne prace plastyczne.

Oto niektóre z nich:

- FIKUŚNY ZAJĄCZEK:

- WIELKANOCNE KODOWANIE I KOLOROWANIE:

- WIELKANOCNE PRACE TWÓRCZE:

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY ZDRÓWKA!!!

• WYSTAWA ETNOGRAFICZNA  "LAMUS"

21.11.2019

Korzystając z odbywających się w naszej miejscowości Europejskich Dni Dziedzictwa wybraliśmy się na WYSTAWĘ ETNOGRAFICZNĄ LAMUS. Wysłuchaliśmy pięknej historii o przybyciu Cystersów do Bierzwnika. Oglądając eksponaty, fotografie i film historyczny poszerzyliśmy zakres naszej wiedzy na temat budownictwa i życia w naszej gminie.

• DZIEŃ KROPKI

21.11.2019
        16 września obchodziliśmy ŚWIĘTO KROPKI. Jest to dzień poświęcony rozwojowi i kreatywności, a także talentu i wiary we własne możliwości.  Podczas zajęć dzieci odkryły istotę tego święta, a następnie wykonały oryginalne prace plastyczne.
      • NASI NINJA WARRIOR

21.11.2019
                Korzystając z pogody uczniowie klasy 4 podczas zajęć świetlicowych wesoło bawili się na szkolnym placu zabaw. Zainspirowani programem Ninja Warrior postanowili na torze wspinaczkowym pokazać swoją siłę i determinację.        Korzystając z pogody uczniowie klasy 4 podczas zajęć świetlicowych wesoło bawili się na szkolnym placu zabaw. Zainspirowani programem Ninja Warrior postanowili na torze wspinaczkowym pokazać swoją siłę i determinację.