• Odbiór podręczników

• 07.09.2020
      • PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Drodzy Rodzice,

w związku z wyjątkową sytuacją i obostrzeniami związanymi z COVID-19, prosimy o zastosowanie się do następujących zasad przy odbiorze podręczników z biblioteki szkolnej dla swoich dzieci:

Dnia 01.09.2020r. w trakcie spotkania uczniów z wychowawcą klasy, każdy z uczniów otrzyma dwa egzemplarze umowy użyczenia.
        W dniu 02.09.2020r. uczeń dwie wypełnione i podpisane umowy przyniesie wychowawcy klasy.

Uczniowie klas 4-8 odbiorą swoje podręczniki w dniach 03.09. – 04.09.2020r. zgodnie z harmonogramem podczas zajęć lekcyjnych.

Wychowawcy klas 1-3 wraz z uczniami pobiorą podręczniki z ćwiczeniami. Wychowawcy wydadzą uczniom do domu potrzebne podręczniki i ćwiczenia. Pozostałe części uczeń zostawi w swojej szafce w klasie (zostaną one odebrane w terminie późniejszym np. podczas wywiadówki).

Jeżeli na rozpoczęciu roku szkolnego będzie obecny rodzic ucznia klasy 1, może on po wypełnieniu umowy odebrać podręczniki osobiście w bibliotece szkolnej.

Rodzice uczniów klasy 1 mogą wejść do biblioteki szkolnej po podręczniki, jeśli będą mieli ubrane rękawiczki, zasłonięte usta i nos oraz zachowają właściwy dystans społeczny (min. 1,5m).

Warunkiem otrzymania podręczników jest podpisanie poprawnie wypełnionej umowy użyczenia w dwóch egzemplarzach.

Bardzo przepraszamy za pewne utrudnienia, ale podyktowane
        jest to koniecznością wprowadzenia w szkole ograniczeń, mających na celu maksymalne zabezpieczenie i uchronienie  wszystkich przed zarażeniem
        się koronawirusem.