• Komunikat w sprawie działalności Przedszkola

• 30.10.2020
          • Dzień dobry

W związku z licznymi zachorowaniami nauczycieli przedszkola oraz przebywaniem ich w izolacji, zmuszeni jesteśmy, za zgodą Organu Prowadzącego, od 2 listopada 2020 r. w Przedszkolu otworzyć tylko jeden oddział dyżurujący, dla dzieci obojga rodziców pracujących. Oddział ten pracować będzie od godz. 6:30 do godz. 16:30. W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci rodziców walczących ze skutkami pandemii (służby zdrowia, policji, straży pożarnej, jednostek samorządu terytorialnego, nauczycieli, sprzedawców). Prosimy o podanie wychowawcom, które dzieci wymagają tej opieki. Dzieci przebywające w przedszkolu będą miały zapewniony obiad. Pozostałe grupy na chwilę obecną mają zawieszone zajęcia, nauczyciele przebywający na L4 nie będą w tym czasie wysyłać zadań dla Państwa Dzieci.

Jest to stan wyjątkowy dla naszej placówki proszę więc o wyrozumiałość i zrozumienie. W razie jakichkolwiek zmian będziecie Państwo informowani na bieżąco. Jeszcze raz serdecznie Państwa pozdrawiam i przepraszam za niedogodności. Życzę zdrowia dla Was i Waszych rodzin.

Kinga Recka-Matyjasik

• Nauka zdalna

• 21.10.2020
          • W związku z potwierdzeniem pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa u jednego z pracowników przedszkola oraz licznymi zachorowaniami nauczycieli w porozumieniu z Organem Prowadzącym i Kuratorium Oświaty w Szczecinie, czekając na decyzję Sanepidu, od dnia 21 października do dnia 30 października 2020 r. szkoła podstawowa przechodzi na naukę zdalną za pomocą dziennika elektronicznego Librus. Nauczyciele będą kontaktowali się z uczniami przekazując im zadania do realizacji, plan lekcji pozostaje bez zmian. Przedszkole będzie miało zawieszone zajęcia na czas kwarantanny, po zakończeniu której przechodzi również na naukę zdalną do dnia 30 października 2020 r.. Nauczyciele przebywający na kwarantannie w czasie jej trwania nie będą kontaktować się z uczniami. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia

Kinga Recka-Matyjasik

• Obiady

• 20.10.2020
          • Od dnia 21 października do 30 października 2020 r. z powodu przejścia szkoły na zdalne nauczanie opłata za obiady nie będzie naliczana. Odliczenia zostaną dokonane w miesiącu listopadzie. Dzieci przedszkolne odliczenia mają również za dzień 19 i 20 października.

Serdecznie pozdrawiam Kinga Recka-Matyjasik