• Informacja dla uczniów i rodziców klas 1-3

• 03.11.2020
          • W związku z licznymi zapytaniami przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN każda z lekcji w klasach 1- 3 trwa 45 minut  a przerwy międzylekcyjne 10 lub 20 minut, tak aby dziecko mogło w tym czasie zjeść posiłek oraz odpocząć.

Przypominamy, że od 3.11.2020r. obowiązuje nowy plan lekcji dla klas 1-3, który znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce "Dla ucznia" (https://zspbierzwnik.edupage.org/a/plan-lekcji-1). W dzienniku Librus będzie wyświetlał się inny przedział czasowy lekcji oraz przerw dla klas 1-3 w związku ze zdalnym nauczaniem prowadzonym w klasach 4-8.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu
            z wychowawcą klasy lub sekretariatem szkoły.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałość.

• Konkurs plastyczny PORTRET NAUCZYCIELA

• 24.11.2020
          • 13 października 2020r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na portret nauczyciela, wychowawcy naszej szkoły. Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane w holu szkolnego budynku. Autorzy wyróżnionych wizerunków otrzymali, od  organizatora akcji, nagrody - upominki książkowe i piśmiennicze.

• 24.11.2020
          • 13 dzień października 2020r. był okazją do podwójnego świętowania.    Cała szkolna społeczność celebrowała piątą rocznicę nadana naszej szkole sztandaru oraz imienia Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich jak również obchodziła Dzień Edukacji Narodowej.

W tym dniu nie odbywały się tradycyjne zajęcia, choć edukacyjny ładunek podjętych działań był ogromny. Lekcje zostały zastąpione częścią artystyczną, która upamiętniła oba święta.

Klasy, od czwartej do ósmej, rywalizowały w II Międzyklasowym Konkursie Wiedzy o Cystersach. Wraz ze swoimi wychowawcami uczniowie oglądali prezentacje o Cystersach, rozwiązywali kalambury, tworzyli krzyżówki, malowali plakaty.