• Życzenia świąteczne i noworoczne

• 19.12.2023
          • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Przyjaciele szkoły.

Święta Bożego Narodzenia
            to czas wspomnień, refleksji i wzruszeń.
            W tych wyjątkowych dniach życzymy Wam
            radości, spokoju i wytchnienia od codziennych trudów.

Niech ten szczególny czas będzie okazją
            do spędzania niepowtarzalnych chwil w gronie najbliższych,
            w atmosferze pełnej miłości, wzajemnej życzliwości
            i niegasnącej nadziei,

a Nowy Rok 2024 stanie się czasem spełnionych marzeń
            i sukcesów w realizacji podjętych wyzwań.

życzą Dyrekcja oraz Pracownicy
                                                                                        Zespołu Szkolno - Przedszkolnego
                                                                                    im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich
                                                                                                          w Bierzwniku

• się Konkurs Poezji Świąteczno-Zimowej

• 21.12.2023
          • Nowa galeria się Konkurs Poezji Świąteczno-Zimowej została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 18.12.23r. odbył się Konkurs Poezji Świąteczno-Zimowej. Celem konkursu było popularyzowanie poezji, rozwijanie zdolności recytatorskich wśród dzieci, podnoszenie kompetencji językowych oraz wzbogacanie słownictwa. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z klasy 2b i 3a. Podczas konkursu prezentowane były wiersze o tematyce świątecznej i zimowej. Niektóre dzieci recytowały utwory w strojach tematycznych. Spośród wszystkich uczestników Pani Dyrektor Agnieszka Nowak wyłoniła zwycięzców. Laureatkami zostały: I miejsce- Martyna Jóźwiak - kl.3a II miejsce- Hanna Żuk- kl.2b oraz Julia Wawrzyk- kl.3a. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie.