• Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

• 27.11.2023
          • 24 listopada 2023 roku dziewczęta z naszej szkoły rocznik 2009 - 2010 w składzie: Alicja Błaszczyk, Julia Budzińska, Hanna Kamińska, Nadia Kamińska, Julia Majewska, Emilia Olkiewicz, Hanna Świecka, Alicja Walczak, Maja Wieczorek oraz Izabela Ubych - opiekunowie Janusz Krynicki i Dominik Szymoniak zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Pod Patronatem Wójta Gminy Bierzwnik Igrzyska Mlodzieży Szkolnej - dziewczęta.

• Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

• 27.11.2023
          • 23 listopada 2023 roku dziewczęta z naszej szkoły rocznik 2011 i młodsze w składzie: Klaudia Urmańska, Amelia Matejek, Maja Więczkowska, Magdalena Kocyła, Agata Szczepańska, Zuzanna Hamot, Janina Radzińska, Barbara Walczak oraz Amelia Sawicka - opiekunowie Janusz Krynicki i Dominik Szymoniak, zajęły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju Pod Patronatem Wójta Gminy Bierzwnik Igrzyska Dzieci - dziewczęta.

• DLACZEGO WARTO CZYTAĆ KSIĄŻKI?

• 26.11.2023
          •

Czytanie książek rozwija wyobraźnię, działa stymulująco na umysł, zwiększa zasób słów, uczy operowania środkami artystycznego wyrazu i co szalenie ważne w przypadku naszego ojczystego języka, pozwala utrwalić naszą trudną ortografię. Krótko mówiąc, czytając uczymy się myśleć i wyrażać siebie.
               Czytanie to trening, jedyny w swoim rodzaju, dla naszego mózgu. Żadna inna czynność nie da tak wiele naszemu umysłowi. Z pozoru leniwe leżenie  z książką na sofie aktywizuje w naszym mózgu miliony komórek mózgowych, w tym z obszarów, które odpowiedzialne są za widzenie, język i przyswajanie pojęć.

O zaletach wynikających z czytania nie trzeba nikogo przekonywać ale zawsze warto przypomnieć.

Zachęcamy do zapoznanie się z prezentacją.

WYROZNIJ_SIE_____CZYTAJ__.pptx

• 21.11.2023
          • Nowa galeria Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 17 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Łącznie do egzaminu przystąpiło 132 chętnych, a spośród nich wyłoniono 42 mistrzów, którzy otrzymali Certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia oraz otrzymali oceny celujące z matematyki. Koordynatorkami przedsięwzięcia były panie Emilia Perłakowska – Janik i Agnieszka Wyrzykowska.