• Pasowanie na Przedszkolaka

11.01.2024 15:52
        Pasowanie na Przedszkolaka

Miesiąc listopad zakończyliśmy niezwykle uroczystym wydarzeniem – „Pasowaniem na przedszkolaka". Pszczółki z niecierpliwością czekały na ten dzień. Był on okazją do tego aby zaprezentować pierwsze umiejętności zdobyte w przedszkolu. Dzieci z wielkim przejęciem i entuzjazmem śpiewały oraz wykonywały improwizacje ruchowe do pięknych utworów muzycznych. Po występie nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka przez panią dyrektor oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i wspólny poczęstunek z rodzicami. Był to na pewno niezapomniany dzień, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

A to dopiero początek przedszkolnej przygody.

• Pasowanie

18.12.2023 09:49
        Pasowanie na 4-latka - Motylka

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

17.10.2023 19:59

• Wszystkich Świętych

18.12.2023 09:42
        Przedszkolaki pamiętają o opuszczonych grobach

„OGRODY DLA PRZYRODY” W PRZEDSZKOLU

17.10.2023 19:36

25 września 2023r. to dzień pełen magii, radości i niesamowitych wrażeń. Po kilku dniach wyczerpujących przygotowań w gronie zaprzyjaźnionych rodziców, obchodziliśmy Święto Drzewa- ogrody dla przyrody”- projekt dofinansowany ze środków Fundacja Drzewo i Jutro oraz Fundusz Partnerstwa. Nasze przedszkole wzięło w nim udział dzięki Klubowi Gaja i jego wspaniałym członkom.
        Wyzwanie do sadzenia około 600 roślin w przedszkolnym ogrodzie - drzew, krzewów owocowych, kwiatów, roślin cebulowych, traw- przyjęli leśnicy z Nadleśnictwa Bierzwnik, strażacy z OSP Bierzwnik, Wójt Gminy Bierzwnik, podopieczni Domu Pomocy Społecznej z Kolska, lokalni przedsiębiorcy i nieocenieni rodzice. Budowaliśmy także budki dla ptaków, owadów, wiewiórek i jeży, przy współpracy uczniów klas II i III z wychowawcami. Dziękujemy za piękny ogród, który mamy nadzieję będziemy wspólnie podziwiać przez cały rok. Na borówki, truskawki, maliny zapraszamy już dziś wszystkich Przyjaciół Przyrody!