• 10.02.2023
          • Nowa galeria Bal karnawałowy została dodana do albumu fotograficznego

• 08.02.2023
          • W okresie ferii zimowych tj. 13.02.2023r. - 24.02.2023r. sekretariat szkoły funkcjonuje
            w godzinach 9:00 - 12:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

• #CHALLENGEDLAKRZYSIA

• 08.02.2023
          •      Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku został nominowany przez Zespół Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie do udziału w challangu dla rocznego Krzysia, który walczy o swoje życie. Celem challangu jest uzbieranie odpowiedniej sumy pieniędzy, wymaganej do właściwej hospitalizacji Krzysia.

Uczniowie i nauczyciele na czele z Panią Dyrektor podjęli się wyzwania polegającego na wykonaniu 10 przysiadów dla Krzysia. Podczas wyzwania dedykowany specjalnie dla chłopca został również cudowny taniec, który był zasługą tych najmłodszych (film można obejrzeć w zakładce Z ŻYCIA SZKOŁY)

Kolejne nominacje od Zespołu otrzymali:

• Szkoła Podstawowa w Łasku
            • Szkoła Podstawowa w Zieleniewie
            • Urząd Gminy w Bierzwniku

Serdecznie dziękujemy za odwagę i podjęcie wyzwania.

• Co robić w ferie zimowe ?!?

• DYŻURY NAUCZYCIELI

• 07.02.2023
          • Godzina do dyspozycji udzniów rodziców po zmianie planu (obowiązują od 30.01.2023 r.)

• Konkurs graficzny IPN „Zasłużeni dla Niepodległej”

• 07.02.2023
          •        Zapraszamy serdecznie do udziału w organizowanym przez nas konkursie graficznym. Konkurs Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku pt.: „Zasłużeni dla Niepodległej”, w ramach którego należy przygotować pracę graficzną (plakat), model lub animację postaci bądź wydarzenia związanego z historią najnowszą Polski.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Prace konkursowe  wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać do dnia 30 kwietnia 2023 r. na adres mailowy: marzena.zieziula@ipn.gov.pl

Konkurs został objęty patronatem honorowym: Ministra Edukacji i Nauki, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ds. Cyfryzacji, Wojewody Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego. Patronat medialny przyznało Polskie Radio Białystok oraz Oddział TVP 3 Białystok.

Dla zwycięzców przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe - m.in. elektronika, gry edukacyjne i komiksy IPN. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie:

Kontakt do koordynatora: Marzena Zieziula (marzena.zieziula@ipn.gov.pl)