• GMINNY KONKURS PLASTYCZNY PT. "DRUGIE ŻYCIE ŚMIECI"

• 23.10.2022
          • Działania prowadzimy w  ramach zadania „Organizacja ekopracowni w Szkole Podstawowej im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku - Program Ekopracownia 2022” dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

• NOMINACJE DO TUTUŁU DYREKTOR ROKU PLACÓWKI EDUKACYJNEJ 2022

• 22.10.2022
          • Nominację do tytułu Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej 2022 w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego otrzymała nasza pani dyrektor Kinga Recka-Matyjasik.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października 2022r.  Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

• NOMINACJE DO NAGRODY

• 22.10.2022
          •  Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała nominację do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie jest prowadzony przez „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”.

Nominację do nagrody najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego otrzymała p. Ilona Świerczyńska i p. Janusz Krynicki.

• NOMINACJE DO NAGRODY

• 22.10.2022
          •    Miło nam poinformować, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez uczniów i ich rodziców do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie jest prowadzony przez „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”.

Nominację do nagrody najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego otrzymała pracująca w naszym przedszkolu p. Sylwia Szurzyńska i p. Helena Walczak.
                   Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października 2022r.
              Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/nauczyciel

• Inauguracja Roku Kulturalnego 2022/2023 w GOK Bierzwnik

• 18.10.2022