• Festyn z okazji Dnia Dziecka

• 24.05.2024
          • Plan lekcji 27-29.05.2024r.

• 24.05.2024
          • Wystawa objazdowa „O matmo!”

• 28.05.2024
          •      Wystawa objazdowa „O matmo!” podróżuje do polskich szkół od lutego 2023 roku i w dniach 22-24 maja 2024 r. zawitała do naszej gminy.  W czwartek 23 maja wystawa była dostępna dla uczniów Szkoły Podstawowej w Bierzwniku, a 24 maja dla uczniów z Zieleniewa i Łaska. Mobilna wystawa stworzona jest w ramach programu Nauka dla Ciebie,  zaprojektowana i wykonana przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Interaktywna ekspozycja pozwoliła odkryć uczniom inne oblicze matematyki. Składało się na nią 15 eksponatów, które pokazywały, że matematyka jest fascynującą przygodą. Dzieci mogły się przekonać jak zaskakująca bywa obecność matematyki w otaczającym nas świecie. Wystawa okazała się dla uczniów ciekawa i intersująca, podobało się im to, że mogli wszystkiego dotknąć, pobawić się. Niektórzy nie chcieli opuszczać sali wystawowej.

Największą popularnością cieszył się eksponaty: Spacer z funkcją, Zbuduj łuk, Świetlne iluzje, Łamigłówki, szyfr Cezara, Idealna symetria. Organizatorkami wystawy były panie Emilia Perłakowska – Janik i Agnieszka Wyrzykowska.

• O matmo!

• 21.05.2024
          • Edukacja z wojskiem

• 21.05.2024
          • 20 maja uczniowie klas siódmych uczestniczyli w programie edukacyjno – obronnym „Edukacja z wojskiem”, który  ma na cel podniesienie świadomości młodzieży w obszarach bezpieczeństwa i obronności, a także kształtowanie podstawowych nawyków, umiejętności z zakresu ochrony i obrony ludności oraz zachowana w sytuacjach kryzysowych.

• Zespół Szkolno-Przedszkolny - 95 768 00 36

Przedszkole - 95 768 00 48