• Piłkarze vs. Pisarze

• 06.06.2024
          • Piknik od Serca

• 03.06.2024
          •      Zespół Szkolno Przedszkolny im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku wraz z Radą Rodziców z całego serca dziękuje za liczne przybycie i aktywny udział w Pikniku z okazji Dnia Dziecka, który okazał się wielkim sukcesem całej naszej społeczności. Dzieci zachwycone i wybawione.

Zebraliśmy imponującą kwotę: 11 688zł i przekazaliśmy ją na konto Rady Rodziców. Pieniążki wystarczą w zupełności na dofinansowanie wyjazdu  drużyn unihokeja oraz posłużą do kolejnych przedsięwzięć na rzecz naszych dzieci. Turniej odbył się 1 czerwca 2024 r. w Elblągu. Młodzi sportowcy dali z siebie wszystko. Oto piękne wyniki: Drużyna dziewcząt – 8 miejsce w kraju, Drużyna chłopców – 10 miejsce w kraju. Jesteśmy dumni z naszych mistrzów!!! ( w każdej kategoriach startowało po około 30 najlepszych drużyn z całej Polski).

Bardzo dziękujemy:

*za dmuchane zamki,

*za przepyszne jedzonko: dzika, pajdę chleba z ogórkiem i smalcem, gulaszową, zakręcone frytki, watę cukrową, popcorn, kiełbaskę z grilla, hot dogi bokserskie, fontannę czekolady, kawiarenkę z ciastem, kawką, miodem, pączkami i napojami,

*za koniki, które woziły nas bryczką,

*za loteryjki, licytację, stoiska edukacyjne naszych przyjaciół, tatuaże i malowane twarzeJ,

*za biżuterię ręcznie robioną i książki niespodzianki,

*za pokaz pierwszej pomocy i ekspozycję aut strażackich,

*za sportową postawę i udział w meczu unihokeja,

*za taniec integracyjny i piosenkę „Trzymaj formę”,

*za całą oprawę muzyczną, konferansjerską i nieograniczoną możliwość korzystania z hali sportowej,

*za zdjęcia, nawet te w nieoczekiwanych momentach;),

*za każdą pomoc w przygotowaniach do Pikniku i porządkach po zakończeniu.

Tak po prostu,  za Waszą życzliwość, dobre słowo,

hojność i zrozumienie potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bierzwniku

DZIĘKUJEMY!!!