• Witaj szkoło!

• 03.09.2024
          •   Życzę nam wszystkim, aby rok szkolny 2024/2025 obfitował w radosne chwile, sukcesy i zadowolenie. Niech uczniów nie opuszcza zapał do nauki, by nie zabrakło Wam energii i chęci w rozwijaniu pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie nieustraszeni!

Nauczycielom i pracownikom szkoły życzę, aby Państawa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu, wychowaniu i codziennych czynnościach były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego.

Z kolei rodzicom życzę przede wszystkim jak najwięcej powodów do dumy. Jestem przekonana, że pociechy będą każdego dnia wywoływać uśmiechy na Waszych twarzach, życzę spokojnego roku szkolnego, uwieńczonego sukcesami dzieci.

Mam nadzieję, że czeka nas 10 miesięcy wspólnej bezpiecznej podróży po ścieżkach i zakamarkach wiedzy.

Nowy rok szkolny 2024/2025 uważam za rozpoczęty!

Dyrektor ZSzP w Bierzwniku

Agnieszka Nowak

• Dowozy

• 29.08.2024
          • Szanowni Rodzice,

w dniu 02 września 2024r. autobusy będą kursowały w następujących godzinach:

• Rębusz- 8:20
            • Klasztorne- 8:40
            • Jaglisko- 8:50
            • Kolsk- 7:45
            • Ostormęcko- 7:50
            • Górzno- 8:35
            • Strumienno- 8:35
          • Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

• 26.08.2024
          •    Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie

serdecznie zapraszamy na uroczysty apel z okazji inauguracji roku szkolnego 2024/2025, który odbędzie się 2 września 2024r. o godzinie 9:00  w  hali sportowej

Pragniemy również zaprosić Rodziców wraz z Uczniami (a szczególnie Uczniów klasy 1) i Pracowników naszego Zespołu na Mszę św.  rozpoczynającą nowy rok szkolny, która odbędzie się 1 września (tj. w niedzielę) o godz. 12.30. Podczas Mszy św. zostaną pobłogosławione tornistry i przybory szkolne.

• WAKACJE 2024r.

• 21.06.2024
          • Drodzy Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku, życzymy Wam wakacji, które będą niezapomniane, pełne radości, słońca, beztroski, uśmiechu i nowych przygód. Bawcie się dobrze, korzystajcie z każdego letniego dnia! Wracajcie wypoczęci i zadowoleni!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy ZSP w Bierzwniku

• Zespół Szkolno-Przedszkolny - 95 768 00 36