• WAKACJE 2024r.

• 21.06.2024
          • Drodzy Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Dziedzictwa Cystersów Bierzwnickich w Bierzwniku, życzymy Wam wakacji, które będą niezapomniane, pełne radości, słońca, beztroski, uśmiechu i nowych przygód. Bawcie się dobrze, korzystajcie z każdego letniego dnia! Wracajcie wypoczęci i zadowoleni!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy ZSP w Bierzwniku

• Dziękujemy sponsorom naszej szkoły

• 21.06.2024
          • Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem"

• 21.06.2024
          • Nowa galeria Projekt "Zdrowo jem, więcej wiem" została dodana do albumu fotograficznego

Zespół "Warzywne Misiaki" został laureatem 14. edycji projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" organizowanego przez Bank Ochrony Środowiska pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornahauser-Duda.  Wraz z zespołem nasze 6-latki zajęły 5 miejsce w etapie wiosennym i 7 miejsce w Grand Prix. Dziękujemy p. Sylwii Szurzuńskiej i p. Renacie Wieczorek naszym koordynatorkom.

• Bezpieczne wakacje!!!

• 20.06.2024