• Ogłoszenie

• 28.02.2022
          • Kochani uczniowie,

nasz szkolny wolontariat i samorząd uczniowski nie pozostają obojętni na sytuację panującą u naszych sąsiadów z Ukrainy.

W związku z powyższym ogłaszamy zbiórkę rzeczy, które systematycznie będziemy przekazywać potrzebującym na granicy oraz w ośrodkach znajdujących się w naszej okolicy.

Szczególnie potrzebne są:

• artykuły dla dzieci (mleko modyfikowane, kosmetyki, pampersy, środki higieniczne, kaszki, słoiczki, musy, mokre chusteczki, itp.);
            • koce i ręczniki (nowe);
            • chemia (proszek, płyn do płukania, płyn do naczyń, płyn uniwersalny, domestos, płyn do kąpieli, mydło, szampon, krem, dezodorant, itp.);
            • artykuły spożywcze z długim terminem przydatności;
            • zabawki (gry, układanki, puzzle, piłki, kredki, kolorowanki, bloki rysunkowe, itp.).

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc

• Plan lekcji

• 25.02.2022
          • Informujemy, że aktualny plan lekcji znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce "dla ucznia" oraz w dzienniku Librus.

• Alert dezinformacyjny

• 25.02.2022
          • Dzień Bezpiecznego Internetu

• 08.02.2022
          • 8 lutego 2022 roku obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, który ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego oraz świadomego dostępu dzieci i młodzieży  do zasobów internetowych. Z tej okazji Fundacja Dbam o Mój Zasięg przygotowała świetne grafiki. Wraz z fundacją namawiamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli, aby częściej rozmawiać o cyberbezpieczeństwie oraz higienie cyfrowej. Pamiętajmy, że tylko mądre i umiejętne korzystanie ze zdobyczy technologii, może sprawić, że zrobimy krok na przód.

źródło: www.dbamomojzasieg.pl

• UWAGA

• 01.02.2022
          • W związku z powstałymi nadpłatami w płatnościach za obiady proszę o kontakt z sekretariatem szkoły przed każdą wpłatą.

• zspbierzwnik@wp.pl
      • Zespół Szkolno-Przedszkolny - 95 768 00 36 Szkoła Podstawowa - 95 768 00 75 Przedszkole - 95 768 00 48
      • ul.Sienkiewicza 17 73-240 Bierzwnik Poland