• WITAMY NOWYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY - PIERWSZOKLASISTÓW

• 14.09.2023
          • Witamy w progach naszej szkoły uczniów klasy pierwszej, w skład której wchodzą: Brycki Wojciech, Brylewska Amelia, Czarnik Wojciech, Dąbrowska Michalina, Dulewicz Blanka, Kamiński Franciszek, Kaszuba Antonina, Koryciński Błażej, Kostrzewa Julia, Krzyczkowski Franciszek, Ladra Piotr, Marek Antoni, Maślak Jan, Matejek Sara, Ostapiuk Mikołaj, Romkowska Marcelina, Siera Nadia, Sikora Liliana, Szymoniak Jan, Tułacz Jan, Ubych Antoni, Urmański Kamil, Zajda Anna oraz Zimna Łucja. Wychowawcą klasy jest Pani Karolina Dutkowska.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 04.09.2023
          • Nowa galeria Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 została dodana do albumu fotograficznego

Początek roku szkolnego to szczególny dzień w życiu każdego ucznia. W naszej szkole zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024 Mszą Świętą w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Bierzwniku a następnie udaliśmy się uroczysty apel, który odbył się w hali sportowej.  Nowy rok szkolny będzie nowym etapem i historii naszego Zespołu, gdyż urząd dyrektora objęła Pani Agnieszka Nowak. Na uroczystym apelu nie zabrakło znakomitych gości między innymi Pani Wójt Gminy Bierzwnik Anety Kołuda. Pani Wójt podziękowała  dotychczasowej Pani Dyrektor Kindze Reckiej – Matyjasik oraz Paniom Wicedyrektor Wioletcie Wojtkiewicz, Renacie Witkowskiej oraz Annie Szumielewicz – Hać za wieloletnią pracę włożoną w funkcjonowanie naszej placówki życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Nie obyło się również bez gratulacji oraz życzeń dla nowej Pani Dyrektor Agnieszki Nowak oraz Pani Wicedyrektor Renaty Wieczorek. Podczas apelu przywitani zostali także uczniowie klasy pierwszej. Po krótkiej części artystycznej uczniowie udali się z wychowawcami do klas. A już od jutra pełni sił przystąpią do nauki.